تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست | تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ ؛ سامسونگ از کمپانی های بزرگ و مطرح تولید کننده ی تلویزیون است که این محصولات را با کیفیت فوق العاده تولید کرده است و با پیشرفتی که در سال های تولدی این محصولات در تلویزیون هایش داشته، کاربران زیادی را مجذوب محصولات خود کرده. سامسونگ از دو کلمه ی مترادف با سه و ستاره تولید شده است که در آن سه نماد بزرگی و قدرت و همچنین ستاره نماد جاودانگی می باشد. محصولات این برند با کیفیت عالی و دقت فراوان تولید می شوند تا در رسیدن به نمادهای موجود در اسم سامسونگ دست یابند. تولیدات برند سامسونگ با تنوع بالا و کیفیت مطلوب برای سال ها با کارایی عالی فعالیت خواهند کرد و رضایت کاربران را به همراه خواهند داشت. زمانی که در سال 1978 این شرکت توسط لی بیونگ چول تاسیس شد، شاید تصور اینکه این برند تا این حد در تمام دنیا شناخته شود خارج از تصویر بود. این برند که یکی از ستارگان درخشان کهکشان بزرگ فناوری و اطلاعات است کیفیت فوق العاده را در تمامی تولیداتش به رخ جهانیان می کشد. دفتر مرکزی سامسونگ در سئول کره جنوبی واقع شده است، اما به علت تنوع بالای تولیدات این برند، سراسر کشورها از تولید کنندگان سامسونگ هستند. اکنون پس از گذشت نیم قرن از فعالیت برند خوش نام سامسونگ، این برند در میان 10 شرکت برتر دنیا قرار گرفته است.

تاریخچه ی شرکت سامسونگ

مروری بر تکامل تلویزیون ها در سامسونگ

تلویزیون یکی از اولین محصولاتی بود که این کمپانی خوش نام به دنبال آن رفت و با پیشرفت دوره ای در تولید این محصولات، اکنون شاهد بهترین تلویزیون ها در شرکت سامسونگ هستید. تنها دو سال پس از آغاز فعالیت رسمی سامسونگ، بخش الکترونیکس در این کمپانی راه اندازی شد. در این مجموعه محصولاتی از قبیل لوازم خانگی و تلویزیون تولید و روانه ی بازار شده اند. این شرکت که در سال 1969 فعالیتش را آغاز کرد و در سال 1970 اولید تلویزیونش را ساخت.

تلویزیون سیاه و سفیدی که دارای طراحی و تصویر قانع کننده ای بود، البته به طور حتم این تلویزیون جزو برترین ها بوده است. 10 سال پس از تولید تلویزیون سیاه سفید و در سال 1980 اولین تلویزیون رنگی در کمپانی سامسونگ و بخش سامسونگ الکترونیکس ساخته شد. تولید تلویزیون های مرغوب و با کیفیت بالا در سامسونگ روز به روز در حال پیشرفت بود تا اینکه این برند به فکر تولید تلویزیون در خارج از کره افتاد و برای اولین بار اولین کارخانه ی تولید تلویزیون را در خارج از کشور راه اندازی کرد. انتقال تولید تلویزیون از کره به پرتغال همچنان پیشرفت در تولید تلویزیون ها را به دنبال داشت و محصولات با کیفیت راضی کننده در این برند تولید شدند. در سال 1995 اولین تلویزیون با امکان پخش تصویر در تصویر تولید شد که این انتقالابی را در تولید برترین تلویزیون ها به دنبال داشت. در سال 2000 اولین تلویزیون با کیفیت تصویر HD و 5 سال پس از آن بزرگ ترین LCD انعطاف پذیر در شرکت ساموسنگ پا به بازار رقابت ها گذاشت.

تاریخچه ی تولید تلویزیون در سامسونگ

کارایی متفاوت تر از تلویزیون های ساخته شده در سامسونگ

پس از این دوره تلویزیون ها پا از حد خود فراتر گذاشتند و کارایی را از خود ارائه دادند که آن ها را به محصولاتی بیش از یک تلویزیون معمولی بدل کردند. تولید تلویزیون های اسمارت استفاده از این محصولات را با جذابیت بیشتری همراه کرد و سرگرمی های متنوعی را برای کاربران حرفه ای به همراه آورد. در سال 2014 سامسونگ سیستم عامل خاص خود را تحت عنوان تایزن تولید کرد و آن را در تلویزیون هایش استفاده نمود. اکنون تلویزیون هایی در این برند بزرگ تولید می شوند که دارای برترین طراحی هستند و تلویزیون های QLED در این برند خوش نام کیفیت تصویر و ساخت عالی را ارائه خواهند داد. این تلویزیون های کارایی عالی و شگفت انگیزی را از خود نشان خواهند داد و به نسبت آن، قیمت مناسبی دارند.

تلویزیون سامسونگ ساخت مصر

تلویزیون اصلی سامسونگ

حال که متوجه شدید که کمپانی سامسونگ چگونه به این سطح کیفیت در تلویزیون هایش رسیده لازم است اصالت مدل مورد نظرتان را بسنجید تا یکی از برترین تولیدات این برند پر آوازه را در اختیار داشته باشید. خرید تلویزیون اورجینال این اطمینان را ایجاد خواهد کرد که قرار است به مدت طولانی از محصولی استفاده نمایید و کیفیت این محصول در زمان استفاده افت نخواهد کرد. همان طور که اطلاع دارید شرکت های سازنده تولیدات خود را در کشور مادر قرار نداده اند و کارخانه های خود را به سایر کشورها انتقال داده اند. این موضوع بیشتر جنبه ی اقتصادی دارد، قیمت تمام شده ی محصولات با وجود این کار کاهش خواهد یافت و کشور مبدا به کشور مقصد و مصرف کننده نزدیک تر خواهد بود. البته نیروی کار بیشتر و ارزان تر نیز از دلایل دیگر کوچ کشور تولید کننده به محلی غیر از مکان اصلی می باشد. مواد خام در اختیار گرفته در این کشورها بیشتر است البته این موضوع ممکن اصلا برای همه ی موارد صادق نباشد که در این صورت از مواد خام سایر کشورها استفاده خواهد شد

با این توضیحات و تفاسیر این نتیجه حاصل می شود که حک نام کشوری خاص و به غیر از کشور سازنده ی اصلی بر روی قطعات اصلی و لوازم جانبی تلویزیون ها دلیل بر نااصل بودن محصول نیست و این موضوع دلیل دیگری دارد که به آن اشاره شد. ممکن است قطعات در کشوری تولید شوند و مونتاژ در کشوری دیگر انجام پذیرد، همچنین کشوری سفارش ساخت را از محلی دیگر داشته باشد. با این وجود خود را درگیر کشور اصلی سازنده نکنید.

تلویزیون سامسونگ ساخت کره

تلویزیون سامسونگ ساخت کدام کشور است؟

در حال حاضر کمپانی سامسونگ بخش تولید تلویزیونش را به کشورهای مصر، کره و مالزی انتفال داده است و هر ساله شاهد تولید برترین تولیدات و عالی ترین محصولات در این بخش ها هستید. عمده ی واردات تلویزیون های سامسونگ در ایران و بخش خاورمیانه در مصر تولید می شوند و بخشی از این تولیدات نیز متعلق به کره می باشند. تلویزیون سامسونگ ساخت مالزی در ایران مصرف ندارد و به عنوان کشور مبدا برخی دیگر از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. تلویزیون سامسونگ ساخت مصر با وجود رواج بیشتر در ایران کارایی عالی و کیفیت اصلی را به خریداران ارائه خواهند داد. این کیفیت بالا در تلویزیون سامسونگ ساخت کره نیز به چشم می خورد.

نحوه تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

حال که به جواب این سوال که تلویزیون سامسونگ ساخت کدام کشور است رسیدید، نوبت به نحوه ی تشخیص تلویزیون اورجینال و نا اصل است. راه هایی برای این کار وجود دارد که توسط سامسونگ پیش بینی شده اند و این امکان را فراهم خواهند کرد تا به راحتی اصل و یا عدم اصل بودن را تشخیص دهید.

بر روی محصولات سامسونگ شماره ی تلفن پشتیبانی مشتریان درج شده است، دقت کنید که این شماره همراه با مدل شما نیز موجود باشد. این شماره ی معمولا یک شماره تلفن بین المللی است و 1-855-726-8721 می باشد.

بسته بندی تلویزیون های تقلبی زرق و برق بیشتری دارند، اما کارتن تلویزیون های اصلی ساده تراند.

دقت نمایید که املای کلمه ی SAMSUNG به درستی در تمامی بخش ها درج شده باشد.

مدل نامبر تلویزیون را استعلام نمایید. پس از سرچ مدل نامبر در اینترنت باید مدل مورد نظر در سایت اصلی سامسونگ درج شده باشد، این سایت فارسی نیست. در ابتدای مدل نامبر اینچ تلویزیون درج شده است و پس از آن با توجه به مشخصات تلویزیون ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی به کار رفته اند. شما می توانید در سایت اصلی مشخصات فنی و کارایی تلویزیون را به زبان اصلی مشاهده نمایید و آن را بررسی کنید.

نحوه تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

کیفیت تلویزیون سامسونگ ساخت مصر

پس از بررسی کامل این گزینه ها و رسیدن به پاسخ مثبت اطمینان داشته باشید که مدل که خریداری کرده اید اصلی است و کارایی عالی را از این محصول شاهد خواهید بود. کیفیت تلویزیون سامسونگ ساخت کره به نسبت تلویزیون سامسونگ ساخت مصر تفاوت چندانی ندارد و هر دوی این محصولات اصالت و کیفیت محصولات سامسونگ را به دوش می کشند. اطمینان داشته باشید که کمپانی بزرگ سامسونگ تمامی شرکت ها و کارخانه های تولید کننده اش را با کیفیت راضی کننده در اجناس اداره می کند و همین است که هم اکنون این برند جزو بزرگ ترین تولید کنندگان جهانی است. تلویزیون های این برند در سطح جهانی و در سال های اخیر بیشترین سهم بازار را از آن خود کرده اند و این نشان از کیفیت بالای تولیدات این برند خوش نام دارد.

تلویزیون سامسونگ ساخت مالزی

در پایان…

با وجود تمام این تفاسیر و ویژگی ها که از تلویزیون های سامسونگ ذکر شد یک بار دیگر اعلام می کنید که عمده ی بازار این محصولات در ایران تولیدات مصر است و تلویزیون سامسونگ ساخت مصر دارای کیفیت اصلی و اورجینال می باشند. البته اگر به خرید و قیمت تلویزیون سامسونگ اصل کره نیز برخوردید از اصلی بودن محصول اطمینان داشته باشید زیرا حتما سامسونگ تشخیص داده است که این مدل را در کره تولید کند و این نشان از کیفیت متفاوت محصول نخواهد بود. اینکه محصولی در سایت اصلی سامسونگ ثبت شده باشد نشان از اصالت کالا دارد پس اطمینان بیشتر را با امتحان جستجوی مدل نامبر تلویزیون و یافتن آن در سایت اصلی به دست آورید. غیر ممکن است مدلی اصل نباشد و شما آن را در سایت سامسونگ انگلیسی و به زبان اصلی بیابید.

بهترین تلویزیون سامسونگ

[review]

18 دیدگاه در “تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست | تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

 1. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 2. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 3. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 4. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 5. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 6. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 7. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 8. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 9. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 10. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 11. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 12. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 13. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 14. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 15. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 16. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 17. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 18. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو